Kaip pirkti?

 

1. Prekių kataloge išsirinkite Jus dominančią prekę ir paspauskite ant jos. Paspaudus rasite detalesnį prekės aprašymą, galėsite pasirinkti kiekį, spalvą, dydį ir kt. Tada paspauskite "į krepšelį" ir prekė bus pasirinkta, kurią matysite kairėje pusėje esančiame krepšelyje (viršuje).

 

2. Norėdami peržiūrėti išsirinktas prekes ir pradėti apmokėjimą, spauskite ant prekių krepšelio kairėje pusėje (viršuje). Čia galėsite koreguoti į jį įdėtų prekių kiekį. Taip pat ištrinti įdėtas prekes.

 

3. Toliau spauskite "Tęsti užsakymą" ir pereikite prie apmokėjimo.

 

4. Jei esate registruotas Biglita vartotojas - sistema paprašys prisijungti prie savo vartotojo paskyros. Jei perkate pirmą kartą - Jūsų paprašys užpildyti anketą, kad galėtumėte paratęsti pirkimą. (Užpildykite užsiregistravimui)

 

5. Pasirinkite apmokėjimo būdą, susipažinkite su www.biglita.lt e-parduotuvės taisyklėmis ir tada paspauskite "Pateikti užsakymą".

 

6. Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas – patvirtinimas, apie Jūsų užsakymą. Naudodamiesi savo elektronine bankininkyste arba banko pavedimu, perveskite reikiamą pinigų sumą į mūsų sąskaitą, nurodant mokėjimo paskirtyje užsakymo numerį.

 

Dėl iškilusių klausimų ir kitos informacijos, prašome susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, užpildę kontaktinę formą arba rašykite į el. paštą info@biglita.lt

BackPrint