0
+370 info@biglita.lt
+370 info@biglita.lt

Prekių pristatymas

Lietuvos paštu - užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta. Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 1-3 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių. Šio tipo siuntimas kainuoja 1,45 Eur. Jei užsisakysite prekių už 50,00 Eur ar daugiau, tuomet Jums prekes pristatysime NEMOKAMAI!

DPD kurjeriu - prekės pristatomos tiesiai į Jūsų namus, biurą ar kitu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas (dažniausiai kitą dieną). Kurjeris, prieš pristatydamas prekes Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą. Šio pristatymo kaina yra 2,90 Eur. Jei užsisakysite prekių už 50,00 Eur ar daugiau, tuomet Jums prekes pristatysime NEMOKAMAI!

Omniva paštomatu - galite atsiimti prekes Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą. Toks siuntimas kainuoja 2,00 Eur.


Prekių siuntimas į kitas šalis:
Tarptautiniu oro paštu - pristatymo kaina nuo 4,34 Eur. Įprastai siuntimas užtrunka apie 3-6 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 8-10 darbo dienų į visas kitas šalis nuo apmokėjimo dienos.

UAB "Rotoshopas"

Biglita.lt - didelis vyriškų drabužių pasirinkimas, kokybės, pinigų grąžinimo garantija!

Atsiskaitymas kurjeriui Atsiskaitymas
kurjeriui
Atsiskaitymas bankiniu pavedimu Atsiskaitymas
pavedimu
Pristatymas į namus Pristatymas
per DPD
Pristatymas į Omniva paštomatus Pristatymas
į paštomatą
Pristatymas Lietuvos paštu Pristatymas
per paštą
Pinigų grąžinimo garantija Pinigų
grąžinimas
Pristatymas į namus Prekės
pakeitimas